ПДФО та ЄСВ сплачено не на той рахунок: як повернути оплату? Частиною 5 ст. 45 БКУ встановлено, що податки і збори визнаються зарахованими до державного бюджету з дня зарахування коштів на єдиний казначейський рахунок державного бюджету України. Відповідно до п. 2.3 глави 2 Інструкції №22, відповідальність за правильність заповнення реквізитів розрахункового документу несе особа, яка…

© 2017 Engroup. Все права защищены.

«Создание сайта - Белый Кот»