Home > Юридичні послуги : Юридичні послуги. Корпоративні справи

 

Юридичні послуги Корпоративні спори

Корпоративні спорои – це ситуації, у яких можуть відбуватися розбіжності між юридичними особами та його учасниками, і навіть між учасниками юридичних. Останні пов’язані зі створенням, діяльністю, управлінням та припиненням діяльності подібної організації. У спірних ситуаціях важливе значення має правове забезпечення від кваліфікованого юриста.

Вирішення корпоративних суперечок за допомогою грамотного спеціаліста ENGroup LCC гарантує об’єктивне оцінювання поточного стану бізнесу та виявлення проблемних моментів з оптимальними способами їх вирішення.

Звернувшись до нас, Ви отримуєте широкий спектр послуг у сфері корпоративного права, починаючи від грамотної консультації, наданої нашим юристом, до комплексного захисту корпоративних прав.

Зміст:

Юридичні послуги. Корпоративні спори

Коли потрібний розгляд корпоративних спорів?

Розгляд корпоративних спорів вимагає знання законодавчої бази щодо акціонерних об’єднань, а також позитивного досвіду у вирішенні спірних ситуацій, що виникли в корпоративній сфері.

Спеціалісти ENGroup LCC, надаючи високий рівень якості виконаних робіт, готові надати вам юридичну підтримку у місті Харків:

  • Розгляд позовних заяв учасників юридичного об’єднання про визнання недійсними правовстановлюючих документів або їх частин;
  • Оскарження рішень, ухвалених керівництвом акціонерного об’єднання;
    заперечення угод, які були укладені компанією;
  • Захист від рейдерського захоплення або незаконного злиття;
  • Оскарження результатів емісії цінних паперів, зокрема акцій організації

Юридичні послуги Корпоративні спори

Надамо юридичний захист інтересів як окремих фізичних осіб, і повне юридичне забезпечення для об’єднань різних форм власності.

Коли вам будуть потрібні такі послуги як організація та аудит систем корпоративного управління, розробка систем контролю роботи менеджменту та керуючих органів компанії, то можете сміливо звертатися до нашої компанії. Ми відповімо на всі Ваші питання щодо структурування угод, в результаті чого Ви отримаєте максимальну вигоду від скоєних дій.

Документація, оформлена нашим юристом відповідно до останніх законодавчих оновлень, буде складена таким чином, що зможе позбавити будь-яких підстав щодо виникнення корпоративного конфлікту.

Кожен із професіоналів нашої компанії має успішний досвід, відповідно здатний розробити, внести та доповнити змінами установчі документи організації.

Це послужить новим витком у покращенні організаційно-правової форми підприємства. На цьому етапі також враховується специфіка його бізнес-напряму, що зумовлює успішний розвиток компанії надалі.

Переваги захисту корпоративних прав в ENGroup LCC

Захист корпоративних прав, наданий юристами ENGroup LCC, означає грамотне відстоювання правової позиції клієнта щодо майнових чи організаційних корпоративних прав.

Довіряючи нам юридичний супровід корпоративної діяльності, Ви маєте можливість досудового врегулювання спору. Вирішення складних юридичних ситуацій, де індивідуальний підхід дозволяє врегулювати кожен із спірних моментів, робить наші послуги найкращими на українському ринку юридичних послуг.

Юридичні послуги Корпоративні спори

Для швидкого зв’язку рекомендуємо зв’язатися з нами за телефонами +38 099-740-16-73 або +38 097-352-77-00. Записуйтесь до нас на консультацію, щоб бути впевненим у успіху вирішення Вашого питання!