Home > Бухгалтерські послуги
Ціни на бухгалтерські послуги
Ціни на бухгалтерські послуги

Прайс лист бухгалтерських послуг, що надаються компанією ENGROUP

Детальніше
Бухгалтерський супровід
Бухгалтерський супровід

Якісне ведення бухгалтерського обліку - запорука безперебійного та ефективного функціонування всього підприємства в цілому.

Детальніше
Консультації бухгалтера
Консультації бухгалтера

Ми якісно та оперативно надамо консультаційні послуги з різних напрямків бухгалтерського обліку та оподаткування.

Детальніше
Послуги кадрового діловодства
Послуги кадрового діловодства

Ведення кадрової документації у малому та середньому бізнесі часто перекладається на плечі бухгалтерів, секретарів та інших непрофільних працівників.

Детальніше
Складання та здавання звітності
Складання та здавання звітності

Некоректно заповнені та здані звіти до контролюючих органів підвищують ризик штрафних санкцій чи позапланової перевірки з боку податкової інспекції.

Детальніше
Реєстрація ТОВ
Реєстрація ТОВ

Надання послуг з реєстрації підприємств ТОВ є профільним напрямком Юридичної компанії ENGROUP.

Детальніше

Бухгалтерські послуги

Бухгалтерські послуги – це комплекс робіт з ведення бухгалтерського обліку відповідно до вимог чинного законодавства, підготовки та складання звітності, оптимізації ризиків, скорочення витрат, а також збільшення якості та ефективності процесів у компанії.

Для якісного здійснення зазначеного переліку послуг потрібні висококваліфіковані професіонали, здатні грамотно скласти бухгалтерську звітність з усіх видів господарсько-економічних операцій. Розпочавши співпрацю з ENGroup LCC, Вам будуть надані послуги висококваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи у сфері бухгалтерського супроводу в Харкові.

Зміст:

Коли потрібний бухгалтерський супровід

Бухгалтерський супровід – це важлива ділянка бізнес-стратегії, яка необхідна у разі, якщо потрібно оптимізувати роботу як великого ТОВ, так і діяльність конкретного ФОП. Тобто передбачається створення довгострокового співробітництва, в результаті якого:

  • Укладається договір, де обрано тип взаємодії: вибірковий (передача підприємству окремих функцій бухгалтерії) або повний аутсорсинг (ведення бухгалтерського обліку підприємства з усіх напрямків);
  • У договорі прописуються всі зобов’язання сторін, а також враховуються санкції за невиконання будь-якого з пунктів. Це дозволяє замовнику убезпечити свій бізнес щодо грамотного оформлення звітності – позбавляє помилок у звітах і як результат – штрафних санкцій від податкових організацій;
  • Підписуючи договір з компанією з надання бухгалтерських послуг, замовник може бути впевненим у збереженні конфіденційної інформації. Прописуючи відповідний пункт у документі, компанія бере на себе відповідальність за нерозголошення комерційної таємниці;
  • Над завданнями щодо складання фінансової та/або податкової звітності працює не одна людина, а ціла команда. Це означає, що для будь-якого питання оперативними темпами знайдеться оптимальне рішення, яке стане найефективнішим у конкретній ситуації;
  • Якість супроводу від аутсорсингової компанії на порядок вища, ніж якщо користуватися послугами одного бухгалтера, тому що вона має у своєму штаті різних спеціалістів – з юридичної, податкової та трудової спеціалізації. Це гарантує те, що документи будуть грамотно оформлені з урахуванням регулярних змін законодавчої бази або може бути надана консультація щодо будь-якого з питань щодо виконаної роботи.
  • У компанії, що співпрацює з бухгалтерською компанією, немає потреби у штатному бухгалтері і тим більше – загалом бухгалтерському відділі. Це суттєво знижує витрати на обладнання робочого місця для співробітника, виплати йому заробітної плати та забезпечення соціальних гарантій.

Переваги бухгалтерського аутсорсингу в ENGroup LCC

Бухгалтерський аутсорсинг від компанії ENGroup LCC – це оптимальний підхід до ведення бухгалтерської звітності незалежно від того, яким чином його буде здійснено – від виконання одного завдання до повного супроводу протягом року.

Наша компанія надає послуги аутсорсу якісно, ​​оперативно та відповідно до актуальних нормативних положень. Грамотно складені звіти надсилаються нами до таких інстанцій як податкова інспекція, органи статистики, позабюджетні фонди.

Ми працюємо віддалено, а тому вартість, встановлена ​​на наші послуги – фінансово обґрунтована та є найбільш прийнятною у місті Харкові. Звертайтесь до професіоналів компанії ENGroup LCC – національного консультанта на ринку бухгалтерських та юридичних послуг в Україні – і ваш бізнес почне стрімко розвиватися.

Бухгалтерські послуги

Записуйтесь до нас на консультацію, щоб бути впевненим у успіху вирішення Вашого питання

Для швидкого зв’язку рекомендуємо зв’язатися з нами за телефонами

+38 099 740 16 73

+38 099-225-94-55

+38 066-169-60-57