Home > Юридичні послуги : Юридичні послуги. Податкові справи

 

Юридичні послуги Податкові спори

У випадках, коли стосовно фізичних осіб застосовано некоректне податкове повідомлення-рішення, своєчасне звернення до кваліфікованого юриста допоможе сприяти успішному вирішенню ситуації на користь замовника.
Для цього необхідно протягом десяти днів після отримання документа оскаржити податкове правопорушення.

Це питання можна вирішити за допомогою спеціалістів компанії ENGroup LCC. Завдяки багаторічній податковій практиці ми готові надати повну правову підтримку у вирішенні складних податкових конфліктів.

Зміст:

Коли потрібний розгляд податкових спорів?

Оскарження податкових суперечок – трудомісткий процес, який вимагає максимального зосередження на кожному з нюансів податкової претензії, з яким зможуть упоратися сертифіковані юристи ENGroup LCC.

Для того, щоб вплинути на рішення податкової інспекції та схилити його на користь замовника, ми:

  • Проведемо ретельне збирання необхідних документів;
  • Комплексно проаналізуємо господарську діяльність підприємства;
  • Економічно зможемо обґрунтувати проведені операції підприємством;
  • Покладаючись на нормативну податкову базу, докладемо всіх зусиль для того, щоб привілей у спорі було віддано нашому замовнику.

Зіткнувшись із безпідставною відмовою у відшкодуванні ПДВ або вимогою про сплату податкових платежів, штрафних санкцій або раптовим блокуванням банківського рахунку, податкових накладних, звертайтесь до нас! Ми зможемо визначити законність проведення процедури притягнення до адміністративної відповідальності, а також зробимо всі можливі кроки для її припинення.

Однак в умовах постійно змінюючого податкового законодавства приватним і юридичним особам складно самостійно захистити свої інтереси грамотним правовим методом.

На основі досконалого знання матеріального та процесуального права, наша команда готова надати ємну консультацію щодо притягнення платника податків до податкової відповідальності.

Врегулювання податкових спорів щодо неправильно проведеної перевірки податкової звітності підприємства та необґрунтовано накладених податкових санкцій триває від двох до чотирьох місяців залежно від складності справи.

Переваги послуг в ENGroup LCC?

Професійний підхід юристів від компанії ENGroup LCC на всіх етапах справи гарантує високу якість послуг, що надаються у разі коли потрібно оскаржити податкові вимоги, збори, консультації або дії податкової структури.

За бажанням клієнта ми представимо ваші інтереси в судових інстанціях. Шляхом підготовки пакета документів, а також чіткого дотримання останніх нормативних оновлень у податковому праві України, докладемо всіх можливих зусиль щодо позитивного вирішення конфлікту.

Звертайтесь до нас на консультацію, щоб бути впевненим у успіху вирішення Вашого питання!

Для швидкого зв’язку радимо зв’язатися з нами за телефонами:

099-740-16-73

097-352-77-00

Юридичні послуги Податкові спори