Home > Юридичні послуги : Абонентське юридичне обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування – це комплексна послуга компанії ENGroup LCC, що дозволяє юридичним особам повністю орієнтувати господарську діяльність у напрямку актуальних законодавчих положень.

Скориставшись даною послугою, замовник має можливість на регулярній основі вирішувати правові питання, що у свою чергу створює надійний захист для його інтересів на українському ринку.

Вартість абонентського юридичного обслуговування залежить від обраного пакета послуг. Залежно від специфіки вашої діяльності, ви можете вибрати базовий набір, який розрахований на надання мінімальної кількості юридичних послуг.

Зміст:

Яка вартість абонентського обслуговування

Незалежно від того, хто стає нашим замовником – фізичні особи чи великі холдинги – ми надаємо високий рівень якості нашої роботи та об’єктивну вартість наших послуг.

При замовленні повного юридичного комплексу ми надаємо вигідні знижки на супутні послуги. Для кожного замовника ми готові створити індивідуальний пакет юридичних послуг, обсяг та вартість якого неодмінно його потішить.

Основними привілеями при виборі між постійним обслуговуванням аутсорсингової компанії та штатним юристом – це ціна питання та якість результату.

Коли Ви – власник великої організації, що має велику кількість відділів і штату відповідно, то можете звернути увагу на значний список пакету послуг для великого бізнесу. Він вигідний не лише своєю ціною, а й постійною консультаційною базою: з будь-якого правового питання вам зможе відповісти кваліфікований юрист, який спеціалізується на тематиці саме вашого питання.

Вам також надається можливість скористатися послугою супроводу судового засідання спеціалістом компанії ENGroup LCC. Який забезпечить обґрунтованість вашої позиції у правовому плані, що зрештою стане підмогою для вирішення спірної ситуації на вашу користь.

За умови укладення договору з нами за вирішення Ваших правових питань візьметься команда професіоналів, репутація яких підтверджується позитивними відгуками замовників Харкова. Це означає, що після ретельного вивчення наданої інформації Вам вчасно буде знайдено оптимальні рішення з урахуванням останніх оновлень нормативної бази.

Переваги послуг в ENGroup LCC

Абонентське обслуговування юридичних осіб дозволяє вирішити такі завдання як:

  • Надання усних чи письмових консультацій щодо юриспруденції досвідченими фахівцями своєї справи;
  • Грамотна підготовка господарських договорів відповідно до специфіки підприємства та правових норм України;
  • Оформлення трудових договорів зі штатом;
  • Подання інтересів замовника на переговорах з партнерами та клієнтами, у всіх органах державної влади;
  • Підготовка претензій, позовних заяв, скарг та інших документів до державних органів та органів місцевого самоврядування.

Кваліфіковане вирішення юридичних ситуацій різних ступенів складності у стислий термін – це те, що відрізняє аутсорсингові послуги від послуг штатного юриста.

Співпрацюючи з нашою компанією на постійній основі, ви можете бути впевнені у якісному супроводі вашого бізнесу юристами-практиками, досвід яких перейшов за 10-річну межу.

Абонентське юридичне обслуговування можна замовити за телефонами:

+38(099)-225-94-55,

+38(097)352-77-00

З тарифами на юридичне абонентське обслуговування Ви можете ознайомитись у наведеній нижче таблиці.

Таблиця тарифів на юридичне абонентське обслуговування

Найменування послуг“Мінімум”“Базове”“Максимум”“V.I.P.”
Щомісячна плата, грн10 00015 00025 00035 000
Консультації по телефонуДо 1 години на деньДо 2 годин на деньДо 3 годин на деньНеобмежена кількість
Усні консультації з вивчення документів24610
Письмовий висновок з підбором нормативної бази1248
Представництво інтересів клієнта у переговорах24
Укладання, погодження договорів24710
Розробка змін та доповнень до договорів24710
Розірвання договорів24710
Укладання трудових договорів із співробітниками3410необмежену кількість
Складання претензій та ведення іншого досудового листування23510
Представництво замовника у суді1 судовий процес протягом дії абонементу
Представництво замовника у всіх органах державної влади1 виїзд2 виїздаДо 5 виїздів
Знижка на інші послуги3%5%10%15%

до таблиці тарифів абонентського юридичного обслуговування не включено та оплачуються окремо: транспортні витрати, витрати, пов’язані з відрядженнями, вартість нотаріальних послуг, послуг перекладача, послуг експерта, послуг поштового та іншого зв’язку, державне мито, судовий збір.

Якщо серед пакетів не виявилося відповідного саме для Вас, будемо раді створити індивідуальний пакет абонентського юридичного обслуговування з урахуванням Ваших побажань та специфіки Вашої діяльності.

Будемо раді бачити вас серед наших клієнтів!