Home > Бухгалтерські послуги : Кадрове діловодство

Кадрове діловодство у Харкові

Кадрове діловодство – це один із видів організаційної діяльності, спрямованої на документування управлінської інформації, а також роботи зі службовими документами.

Ведення подібної ділянки на підприємстві передбачає низку напрямків, за якими створюється та надається звітність, а саме:

 • Облік чисельності персоналу з кожного структурного поділу;
 • Облік, реєстрація та контроль документів, що надходять щодо персоналу компанії;
 • Оформлення та ведення особових справ співробітників;
 • Механізація та автоматизація документації з особових справ;
 • Формування наказів щодо особового складу: оформлення/прийняття/переведення/звільнення з роботи; стажування; навчання; атестація; підвищення кваліфікації; пенсійне забезпечення;
 • Підготовка документів з кадрів для здачі їх в архів;
 • Подання кадрової звітності до державних органів України.
 •  

Ведення кадрового діловодства – це міра відповідальності, що передбачає дотримання трудового законодавства. Щоб уникнути фінансових санкцій та інших неприємних аспектів, варто обов’язково враховувати всі ключові ризики.

Зміст:

Коли потрібний кадровий облік

Кадровий облік – це важливий щабель у розвитку успішної організації.
Для того, щоб розібратися у всіх нюансах, знадобляться кваліфіковані фахівці, яких ви легко можете знайти в компанії ENGroup LCC.

Незалежно від форми власності (ТОВ чи ІП) організація кадрової структури дозволить скоординувати кількість завдань, покладених кожного співробітника, і навіть дати об’єктивну оцінку його роботи.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, досвід вирішення багаторівневих завдань та поінформованість в останніх оновленнях законодавчої бази – це те, що отримують замовники, укладаючи договір із нами. Гарантією того, що робота компанії буде організована належним чином та відповідно до актуальної законодавчої бази стають:

 • Своєчасне коригування штатного розкладу;
 • Формування необхідної кількості трудових місць з конкретної посади;
 • Чіткий опис посадових обов’язків;
 • Ефективна взаємодія між структурними підрозділами.

Для обліку в документальному вигляді всіх перелічених факторів і в подальшому складання звітності до відповідних інспекцій буде потрібна допомога професіоналів, які зможуть виконати постановку кадрового обліку компанії, а також сформувати необхідну документацію з високим рівнем якості.

Переваги ведення кадрового діловодства в ENGroup LCC

Компанія ENGroup LCC у Харкові завоювала позитивні відгуки від замовників завдяки широкому спектру послуг. Ми здійснюємо якісний консалтинг із урахуванням новітніх змін у законодавстві України.

Ведення кадрового обліку від нашої компанії означає те, що у кадровому діловодстві, яке курують наші фахівці, будуть виключені будь-які помилки, відповідно ви не потрапите під штрафні санкції структур, що перевіряють.

Свою роботу ми виконуємо грамотно та вчасно. А враховуючи те, що вона надається у віддаленому варіанті, це додатково дозволить знизити витрати на оплату послуг спеціаліста.

Для швидкого зв’язку рекомендуємо зв’язатися з нами за телефонами +38 099-225-94-55 або +38 099-740-16-73. Записуйтесь до нас на консультацію, щоб бути впевненим у успіху вирішення Вашого питання.

Кадрове діловодство у Харкові