Home > Юридичні послуги
Ціни на юридичні послуги
Ціни на юридичні послуги

Прайс лист юридичних послуг, що надаються компанією ENGROUP

Детальніше
Адміністративні справи
Адміністративні справи

Юристи ENGROUP LLC надають юридичні послуги із супроводу суперечок в адміністративних судах усіх рівнів. Ми надаємо повний спектр послуг із супроводження адміністративних суперечок.

Детальніше
Банківські справи
Банківські справи

Юристи та адвокати ENGROUP LLC пропонують юридичні послуги у галузі банківських суперечок. Юридичні послуги зі суперечок з банками ми надаємо організаціям будь-яких форм власності та індивідуальним підприємцям.

Детальніше
Банкрутство
Банкрутство

Досвідчені юристи ENGROUP LLC здійснять комплексний правовий супровід процедури банкрутства в Україні.

Детальніше
Комерційна практика
Комерційна практика

Наші юристи мають багатий досвід проведення комплексного юридичного аудиту компаній, практичного вирішення різних питань, що виникають у ході господарської діяльності компаній різних галузей діяльності, супроводження інвестиційних проектів та структурування операцій з активами.

Детальніше
Корпоративні справи
Корпоративні справи

Наші юристи мають великий практичний досвід у сфері корпоративного права, та надають високопрофесійні консультації та послуги з вирішення корпоративних суперечок та конфліктів, корпоративного управління та структурування.

Детальніше
Медіація
Медіація

Виходячи з досвіду команди юристів ENGROUP LLC у сфері судової практики, ми знаємо, що позасудове врегулювання суперечок (медіація) є ефективним інструментом для вирішення існуючих розбіжностей між сторонами.

Детальніше
Податкові справи
Податкові справи

Податкове право є основною юридичною практикою нашої компанії, яка невід'ємно пов'язана із судовим захистом інтересів наших Клієнтів. ENGROUP LLC готовий надати повний супровід податкових суперечок на будь-якому етапі їх розвитку.

Детальніше
Податкова практика
Податкова практика

Компанія ENGROUP LLC пропонує комплекс послуг у сфері оподаткування та податкових суперечок.

Детальніше
Захист честі, гідності
Захист честі, гідності

Юристи ENGROUP LL допоможуть публічно спростувати точність інформації, що ганьбить, запобігти її поширенню, а також домогтися компенсації збитків і моральної шкоди.

Детальніше
Земельні справи
Земельні справи

Земля – це один з найважливіших об'єктів власності, тому земельні справи іноді стають причиною серйозних розбіжностей між суб'єктами земельних правовідносин.

Детальніше
Виконання рішень суду
Виконання рішень суду

Фахівці юридичної компанії ENGROUP пропонують юридичні послуги щодо представництва інтересів клієнта на стадії виконавчого провадження (виконання рішень судів).

Детальніше

Юридичні послуги – це комплекс дій фахівців із захисту прав та інтересів замовника у державних органах та суді міста Харкова, Харківської області та найближчих областях. Для грамотного ведення бізнесу конче необхідна надійна юридична підтримка, яку ви зможете легко знайти за допомогою професіоналів юридичної компанії ENGroup LCC у Харкові. З їхньою допомогою ви вирішите будь-яке питання, яке входить до сфери цивільного, адміністративного, господарського, податкового, банківського, земельного чи судового права відповідно до актуальних законодавчих положень. Надання юридичних послуг у Харкові нашими спеціалістами високо оцінюється нашими клієнтами та партнерами.

Звернувшись за юридичною допомогою до нас, ви можете отримати комплексний підхід до надання абонентського правового обслуговування діяльності підприємства та консультації в усному чи письмовому видах. Якщо Вам потрібні юридичні послуги у Харкові, то Ви її знайдете у стінах нашої компанії.

Зміст:

Коли потрібні послуги юриста

Великий досвід роботи у вирішенні адміністративних, господарських, страхових та корпоративних спорів дозволяє фахівцям юридичної компанії ENGroup LLC успішно представляти інтереси замовників у судових інстанціях, а також всебічний розгляд справ з виявленням оптимальних шляхів для їх вирішення. Об’єктивне оцінювання всіх можливих ризиків на кожному етапі судового процесу дозволяє нам вибирати найбільш прийнятну лінію захисту, яка стає гарантією вирішення ситуації на користь фізичних осіб, які звернулися до нас за юридичними послугами у Харкові.

У ситуації, де потрібна реєстрація діяльності “під ключ”, ми здатні надати повний спектр юридичних послуг у Харкові для бізнесу: реєстрацію ТОВ чи НП, зміна його учасників, засновників, назви, розміру статутного капіталу, юридичної адреси, а також ліквідацію організації. Послуги юриста у Харкові, що надаються нашою компанією, дозволяють врегулювати правові нюанси на всіх етапах підприємницької діяльності.

Юристам та адвокатам юридичної компанії ENGroup LLC під силу розібратися як з окремо взятою правовою ситуацією, так і провести командну роботу в кількох напрямках захисту інтересів замовника, а також розробити зовнішньоекономічні договори та контракти або провести їх експертизу в найкоротші терміни, не втративши при цьому якість результату. Наше завдання – надання висококваліфікованих юридичних послуг у Харкові та регіоні, а також найближчих областях.

Як фізичні, так і юридичні особи у Харкові, можуть звернутися до нас за оформленням та отриманням ліцензій, підготовкою претензій, клопотань, заяв та запитів до суду, а також скористатися послугою ознайомлення з матеріалами судової справи. Всі ці юридичні послуги в Харкові доступні, зрозумілі і виправдовують кошти, що вкладаються. Перебуваючи у постійній взаємодії з клієнтом та взявши за основу актуальну правову базу, ми протягом десяти років успішно здійснюємо правовий консалтинг.

Успішний результат дій у випадках щодо правового обслуговування власників великого бізнесу, так і надання правової допомоги у цивільних процесах завдяки постійному вдосконаленню професійних навичок наших фахівців.

Переваги надання юридичних послуг у Харкові юридичною компанією ENGroup LCC

Юридичні послуги в Харкові від юридичної та бухгалтерської компанії ENGroup LCC – це комплексне рішення правових ситуацій на підставі досвіду її професіоналів та врахуванням останніх змін в українському законодавстві.

Незалежність в оцінці, бездоганність репутації, індивідуальний підхід та об’єктивна цінова політика роблять нашу компанію лідером на ринку правових послуг.

Звертаючись до нас, ви вибираєте унікальну методологію надання послуг, яка разом із сумлінністю наших виконавців гарантує найкраще вирішення вашого питання.

 

З повагою, бухгалтерська та юридична компанія ENGroup LLC. Для швидкого зв’язку радимо зв’язатися з нами за телефонами: 099-225-94-55, 066-169-60-57. Записуйтесь до нас на консультацію, щоб бути впевненим у успіху вирішення Вашого питання.