Home > Юридичні послуги : Юридичні послуги. Представництво в суді

 

Юридичні послуги Представництво в суді

Представництво у суді – це захист інтересів фізичних осіб чи підприємств уповноваженим представником відповідно до правових норм чинного законодавства.

У ситуаціях складних адміністративних суперечок, де виявлено порушення прав між приватними особами та громадськими організаціями, юридичними особами та владою, громадянами та державними органами та іншими учасниками товариства, часто потрібна допомога кваліфікованих фахівців.

Звертаючись до компанії ENGroup LCC, ви не тільки оперативно отримуєте відповіді на правові питання, а й спільно з її фахівцями сприяєте вирішенню спірної ситуації на свою користь.

Зміст:

Коли потрібне вирішення адміністративних спорів

Юридичні послуги Представництво в суді

Одним із головних критеріїв успішного вирішення ситуації є грамотно складений запит, заяви, претензія, скарга до державного чи місцевого органу влади. Для того, щоб здійснити одну або кілька з перелічених дій, наші юристи проведуть детальну роботу, що включає:

 • Повний аналіз усіх нюансів спірного питання з документами, що додаються до нього;
 • Ретельне збирання необхідних доказів;
 • Визначення подальшої тактики дій у судовому процесі;
 • Представництво у суді першої інстанції;
 • Підготовка процесуальної документації;
 • Підготовка апеляційної чи касаційної скарги;
 • Відкликання/заперечення на скаргу;
 • Представництво в апеляційному чи касаційному судах.

Вирішення адміністративних спорів – трудомістка задача, у вирішенні якої індивідуальний підхід з боку професіоналів компанії ENGroup LCC стає визначальним успіхом.

Завдяки комплексному представництву інтересів замовників та захисту їхніх прав у судах різних інстанцій нашими юристами було успішно оскаржено:

 • Рішення органів державних органів влади;
 • Дії чи бездіяльності посадових осіб;
 • Висновок щодо притягнення до адміністративної відповідальності.

З юридичною підтримкою від ENGroup LCC клієнти, які потрапили в ДТП або порушили ПДР, не тільки грамотно можуть оформити факт, що трапився, але скористатися представництвом у судових процесах. Ми готові підготувати клопотання, заяву чи пояснення, апеляційну скаргу чи заперечення щодо успішного судового засідання. Внаслідок цього наші замовники зможуть оскаржити дії Поліції та відповідно – уникнути штрафних санкцій.

Для тих клієнтів, які не згодні з діями чи бездіяльністю органів Податкової служби України, нашими спеціалістами розробляється оптимальний план взаємодії, після чого можуть бути переглянуті штрафні санкції.

Переваги складання судових позовів в ENGroup LCC

Складання судових позовів юристами компанії ENGroup LCC гарантує клієнту правильний підхід, за якого враховуються всі тонкощі спірної ситуації.

Представництво інтересів клієнта на судових засіданнях у Харкові нашим спеціалістом означає відстоювання правової позиції згідно з грамотним дотриманням законів України.

Високий рівень відповідальності, що виражається в якості наданих послуг, дотримання найсуворішої конфіденційності, а також оперативності в ході виконання робіт – це основні аспекти, за якими тисячі українських замовників встановлюють партнерство з нами.

 

Юридичні послуги Представництво в суді

Звертайтесь до нас на консультацію, щоб бути впевненим в успіху вирішення Вашого питання!

Для швидкого зв’язку рекомендуємо зв’язатися з нами за телефонами

+38 099-740-16-73

 +38 097-352-77-00.