Home > Юридичні послуги : Юридичні послуги. Податкова практика

 

Юридичні послуги Податкова практика

Податкова практика – це створення оптимальних умов для здійснення фінансово-господарської діяльності відповідно до:

  • Оптимальної системи оподаткування;
  • Зниженим рівня податкового навантаження;
  • Правильно вибраного формату угод;
  • Вжитими заходами щодо захисту від незаконної діяльності податкової інспекції.

Підкованість у сучасному податковому законодавстві дозволяє створити прийнятні податкові ставки, мінімізувати податкові ризики, а також сприяти відшкодуванню податків, видатків та компенсацій.

Консалтингова компанія ENGroup LCC, як лідер на ринку Харкова, готова надати широкий спектр юридичних послуг. Наші фахівці – це згуртована та грамотна команда юристів, бухгалтерів, фінансистів, досвід яких перевищує десятирічний рубіж.

Юридичні послуги. Податкова практика.

Зміст:

Юридичні послуги. Податкова практика

Коли потрібний супровід податкових перевірок?

З нашою участю успішно відбуваються податкові перевірки, внаслідок яких мінімізація раніше виявлених ризиків дозволяє уникнути будь-яких претензій з боку податкової інспекції.

Супровід податкових перевірок, що надається компанією ENGroup LCC, відрізняється високим рівнем якості та оперативністю виконання всіх поставлених завдань.

За нашого сприяння юридичним особам надається можливість активно структурувати бізнес з точки зору ефективності, що стане запорукою успішності підприємств.

Співпраця з професіоналами компанії дозволить клієнту провести якісну діагностику обраної бізнес-стратегії, що у подальшому призведе до підготовки документів для об’єктивного оформлення операцій.

Повний юридичний супровід процесу повернення надмірно сплачених податків супроводжується актуальними податковими оновленнями та індивідуальним підходом до конкретної ситуації.

Компанія візьме на себе ефективну підготовку бізнесу до податкової перевірки: визначить усі можливі ризики, а також надасть рекомендації щодо їхньої мінімізації.

Щоб уникнути спірних ситуацій, які тягнуть за собою адміністративну відповідальність фізичних осіб, нашим юристом буде проведено комплекс робіт із доказу неправомірності дій податкової інспекції.

Особисто беручи участь у процесі податкових перевірок, наш фахівець захищає інтереси клієнта згідно з економіко-правовими положеннями специфіки бізнесу останнього. Якщо клієнту виноситься необґрунтоване рішення податкової інспекції, адвокат компанії ENGroup LCC готовий у найкоротші терміни його оскаржити.

Переваги оцінки податкових ризиків у ENGroup LCC

В результаті спільного співробітництва з клієнтом наш фахівець забезпечить повний захист його прав та інтересів, що стане визначальним для успішного завершення перевірки податкової інспекції.

Оцінка податкових ризиків у компанії ENGroup LCC – це об’єктивність, точність та гнучкість у отриманні результату. До кожного замовника ми застосовуємо індивідуальні способи вирішення ситуації. Маючи великий досвід у вирішенні складних завдань, ми оперативно виявляємо та мінімізуємо ризики у вашій податковій стратегії.

Юридичні послуги Податкова практика

Для швидкого зв’язку радимо зв’язатися з нами за телефонами: 099-740-16-73, 097-352-77-00. Звертайтесь до нас на консультацію, щоб бути впевненим у успіху вирішення Вашого питання!