Home > Бухгалтерські послуги : Реєстрація товарного знаку

 

Реєстрація товарного знаку

Реєстрація товарного знаку – це порядок отримання унікальних прав на товари або послуги, які підприємство замовника зобов’язується випускати або здійснювати належною якістю.

Перше, з чого варто почати – це визначитись із класом господарської діяльності, який максимально точно відображатиме ваша торгова марка. Для цього необхідно ознайомитись із Міжнародним класифікатором товарів та послуг, де присутні 45 класів. Важливою вимогою є те, щоб найменування вашої марки не перетиналося з найменуваннями інших торгових марок, зареєстрованими в Україні, зазвичай цей процес триває:

  • 12 – 15 місяців – у звичайному режимі;
  • 7 – 9 місяців – у прискореному режимі;
  • 2 – 4 місяців – в екстра-режимі.

Через тотожність чи змішання у назві з іншими однорідними товарами чи послугами може бути відмовлено у реєстрації. Щоб уникнути подібної ситуації, наші фахівці допоможуть вам здійснити пошук, звернувшись до бази Укрпатенту.

Зміст:

Коли потрібна реєстрація винаходу

Реєстрація патенту на винаходи відбувається в тому випадку, якщо він відповідає таким параметрам як оригінальність, новизна, промислова застосовність та дозволяє зберегти унікальне право творця на:

  • Винайдені технічні рішення в будь-якій галузі стосовно конкретного продукту;
  • Способи застосування того чи іншого матеріального об’єкту;
  • Корисні моделі;
  • Промислові зразки.

Це допоможе вам унеможливити ризик помилки, внаслідок якої можливо упустити не тільки торгову марку, але й значну грошову суму. Отримавши на руки необхідну інформацію, ви спільно з нашим фахівцем зможете ухвалити рішення про вибір відповідної назви. А далі наші професіонали допоможуть грамотно заповнити заявку на реєстрацію нового торгового знака. Вам залишиться лише отримати результати експертизи товарного найменування, внаслідок якої будуть отримані документи на нього.

Унікальне право на заявлену продукцію або спектр послуг гарантує вам не тільки зростаючий прибуток, але й позбавляє конкурентів можливості використовувати ваші ідеї. Ваш бізнес буде юридично захищений, і тільки ви будете власником на пропонований асортимент товарів чи послуг.

Переваги реєстрації права на товарний знак в ENGroup LCC

Фахівці від компанії ENGroup LCC готові провести не лише грамотну консультацію щодо всіх нюансів отримання патенту, але й взяти це завдання на себе, в результаті ви значно заощадите час та грошові витрати.

Ми відповімо на всі ваші питання, завдяки яким ви зможете максимально спростити заявлену процедуру, здійснивши її згідно з останніми нормативними положеннями закону.

Якість наших послуг дозволила нам зайняти лідируючу позицію на українському ринку у сфері консалтингових послуг.

Для швидкого зв’язку рекомендуємо зв’язатися з нами за телефонами +38 099-225-94-55 або +38 099-740-16-73. Записуйтесь до нас на консультацію, щоб бути впевненим у успіху вирішення Вашого питання.

Реєстрація товарного знаку