Home > Юридичні послуги : Юридичні послуги. Земельні справи

Земельні справи – це один із видів правовідносин, при якому розглядається порушення прав власності та користування земельними ділянками. Учасниками земельного конфлікту можуть виступати землевласники, землекористувачі, а також юридичні особи, такі як органи місцевого управління та державні органи.

Розгляд земельних суперечок з розробкою грамотного плану щодо їх врегулювання вимагає сприяння кваліфікованих фахівців, яких можна знайти в компанії ENGroup LCC.

Завдяки багаторічному досвіду роботи наша команда здатна знайти оптимальне рішення для конфліктних ситуацій, які виникли між власниками на тлі оскарження межових кордонів або права на земельну ділянку.

Зміст:

Коли потрібен розгляд у земельних суперечках

Оскарження земельних суперечок у судовому порядку може знадобитися тоді, коли необ’єктивно визначено межі земельної ділянки, неправильно запроваджено порядок користування землею.

До компетенції нашого юриста також належить оскарження дій державних органів. Якщо вам необхідно оскаржити подібне рішення, ми здатні провести підготовку за доказом вашої правової позиції і реалізувати її на високому рівні якості.

Скориставшись комплексною юридичною підтримкою наших професіоналів, замовник:

  • Консультується у провідних юристів Харкова згідно з останніми оновленнями української законодавчої бази;
  • Знижує кількість витрачених фінансових коштів та часу на підготовку запитів, скарг, претензій та позовних заяв. Все це виконує наш фахівець;
  • Отримує повний юридичний захист під час ведення земельної справи нашим професіоналом у суді, правоохоронних органах та органах місцевого самоврядування;
  • Стає учасником грамотно оформлених нашим експертом угод з переходу прав власності на землю;
  • Спільно з фахівцем компанії ENGroup LCC може оскаржити будь-яке судове рішення щодо фізичних осіб на підставі актуальних положень земельного права.

Нами може бути надано юридичну допомогу високого рівня у стадії виконавчого провадження.

За нашого сприяння будуть подолані розбіжності між власниками щодо цільового використання земельного ресурсу чи порушення правил добросусідства.

Ми також готові прийняти рішення щодо обмеження свободи користування землею за укладених раніше договорів землевідведення або відповідно до останніх оновлення законодавчої бази.

Коли виникає суперечка між суб’єктами оренди земельної ділянки, то слушним рішенням стане звернутися до сертифікованого юриста, чий досвід, репутація та індивідуальний підхід до клієнта стануть гарантією об’єктивного вирішення конфлікту.

Такого фахівця ви легко знайдете звернувшись до компанії ENGroup LCC. Ми надамо кваліфіковану консультацію та за вашого бажання – візьмемо рішення задачі на себе, виконавши роботу якісно та в обумовлені терміни.

Переваги розгляду земельних спорів в ENGroup LCC

Вирішення суперечок фахівцями нашої компанії – це ретельний розгляд земельної справи, розробка оптимальної правової стратегії, а також її реалізація при представленні захисту замовника у необхідних інстанціях.

Базуючись на сформованому досвіді, змінах у законодавстві та судовій практиці, юристам ENGroup LCC під силу вирішення правових завдань будь-якої складності.

Ціна на наші послуги об’єктивно збігається з їхньою високою якістю. Вам варто лише детально викласти суть правової проблеми, а далі за справу візьмуться кваліфіковані експерти нашої компанії.