Home > Бухгалтерські послуги : Реєстрація підприємства

Реєстрація підприємства у Харкові

Реєстрація підприємства – це обов’язковий етап у побудові бізнесу, який має на увазі під собою здійснення підприємницької діяльності на законних засадах. Цільове призначення в тому, щоб ви могли реалізувати свій бізнес-проект із можливістю найму до десяти співробітників.

Для цього вам знадобиться статутний капітал у розмірі однієї мінімальної заробітної плати. Він може формуватися як майном, і грошима засновників суспільства.

Учасники ТОВ несуть відповідальність за зобов’язаннями лише у межах власних вкладів. Щоб урегулювати всі нюанси щодо установчої документації, де буде прописано частки кожного учасника, може бути доречна допомога професіонала.

Щоб максимально спростити цей процес, відмінним рішенням стане звернення до компанії ENGroup LCC.

Зміст:

Коли потрібна реєстрація ТОВ чи ФОП

Реєстрація ФОП є обов’язковою у тому випадку, якщо ви плануєте самостійно та легітимно здійснювати свою діяльність, за необхідності залучаючи до цього найманих працівників.

У цьому випадку вам не потрібно сформувати мінімальний статутний капітал, а лише чітке розуміння, в якій сфері бізнесу ви станете в подальшому черпати прибуток і оподаткування якого типу буде найбільш прийнятним для вас.

Реєстрація ТОВ належить до поширеної організаційно-правової форми у місті Харків. Компанія ENGroup LCC надає замовникам послугу термінової реєстрації ТОВ, за якої буде вдвічі заощаджено ваш час. Якість результату та його вартість при цьому неодмінно потішать Вас.

На Ваш вибір може бути надана грамотна консультація щодо всіх нюансів проходження реєстрації в державних органах або ж Ви можете її повністю довірити нашим професіоналам.

Ми підготуємо пакет установчих документів для реєстрації організації в особі ТОВ чи фізичної особи у вигляді ФОП у Єдиному державному реєстрі у повному обсязі за максимально короткий термін.

Нашими фахівцями буде проведено перевірку назви фірми з огляду на відсутність ідентичних назв.
Для вашого підприємства буде обрано оптимальну систему оподаткування. Це сприятиме швидкому формуванню бухгалтерської та податкової звітностей у майбутньому.

Потім буде оперативно здійснено оформлення нової комерційної юридичної особи у державного реєстратора з подальшою видачею довідки з реєстру ЄДРПОУ.

Переваги реєстрації бізнесу під ключ ENGroup LCC

Вибравши послуги нашої компанії, Ви значно заощаджуєте свій час – Вам не потрібно вивчати тонни інформації щодо грамотного заповнення документів, Вам не доведеться перебувати в виснажливих чергах з метою відкриття власної справи.

Ми можемо здійснити реєстрацію Вашої компанії як з подальшим наданням їй юридичної адреси, так і оформивши її як платника ПДВ.
Вам також не доведеться турбуватися про свідоцтво про державну реєстрацію – ми оформимо її без Вашої участі, а також поставимо Вашу компанію на облік у Пенсійному фонді та податковій інспекції. За бажанням ми виготовимо печатку із кількома ступенями захисту та відкриємо розрахунковий рахунок у вибраному Вами банку.

Реєстрація бізнесу під ключ – це прозорий спосіб просування вашої бізнес-стратегії на українському ринку. І щоб реалізувати його грамотно, вам допоможе професійна допомога від компанії ENGroup LC.

Багаторічний досвід наших юристів дозволяє не лише організовувати консультації з докладним описом етапів відкриття бізнесу, а й за бажання замовника здійснювати їх відповідно до обумовлених термінів та повної відповідності актуальним законодавчим положенням.

Для швидкого зв’язку рекомендуємо зв’язатися з нами за телефонами +38 099-225-94-55 або +38 099-740-16-73. Записуйтесь до нас на консультацію, щоб бути впевненим у успіху вирішення Вашого питання.

Регистрация предприятия в Харькове