Home > Бухгалтерські послуги : Калькуляція собівартості

Калькуляція собівартості. Бухгалтерські послуги

Калькуляція собівартості – це документальне відображення витрат, витрачених на виробництво та реалізацію одиниці продукції. Об’єктом калькуляції може бути також конкретний виріб, послуга, одиниця обсягу работ.

Розібратися в ній допоможуть фахівці компанії ENGroup LCC. Багаторічний досвід у наданні бухгалтерських послуг сприятиме грамотному проведенню таких видів калькуляції як:

  • Нормативний. Розрахунок провадиться відповідно до технологічно обґрунтованих норм, а також нормативів витрати кількох видів праці;
  • Планова. Планова собівартість одиниці виробленої продукції – її основна мета;
  • Звітна. З показників витрат із випуску та її реалізації одиниці виробленої продукції зіставляються планові і фактичні коефіцієнти, і навіть виявляються резерви зниження собівартості.

Калькуляція собівартості послуг поділяється на повну та граничну. У першому випадку обчислень беруться загальні виробничі показники. По-друге – розраховується собівартість кожної послуги окремо, де буде враховано такі види витрат як:

  • Прямі. Заробітна плата працівників, які беруть участь у процесі надання послуг;
  • Непрямі. Зарплата керівництву компанії;
  • Постійні. Амортизаційні витрати;
  • Змінні. Витрати на закупівлю матеріалів.

Професіоналами ENGroup LCC буде здійснено грамотний процес калькуляції на Вашому підприємстві.

Зміст:

Коли потрібна калькуляція собівартості продукції

Калькуляція собівартості продукції – це важливий етап під час створення підприємства незалежно від форми власності (ФОП чи ТОВ).

При складанні бізнес-плану важливо враховувати обсяг потрібних витрат за виробництво продукції, і навіть фіксувати підсумкову суму надходжень. Це дозволить сформувати реальну ціну та запобігти надалі банкрутству організації.

Для власників вже існуючого бізнесу не менш важливим є питання розрахунку собівартості. Скориставшись послугами наших фахівців, замовник має можливість побачити реальну картину структури та складу витрат свого підприємства.

Калькуляція собівартості виробництва один із етапів в обліковій політиці з метою бухобліку. Її показники стають визначальними у питанні ліквідності та рентабельності.

Переваги калькуляції собівартості ENGroup LCC

Здійснити калькуляцію відповідно до чинних нормативних положень у Харкові ви можете за сприяння професійної команди компанії ENGroup LCC.

Нами буде опрацьовано облікову політику вашого підприємства в частині бухгалтерії, в результаті якої у нас буде зібрано дані про склад витрат і непрямі витрати. Зрештою буде зроблено оформлення розрахунку собівартості.

Серед замовників ми зуміли здобути позитивну репутацію, засновану на професіоналізмі виконавців та індивідуального підходу до кожного, змогли успішно калькулювати всі виробничі витрати та уникнути фінансових ризиків та штрафних санкцій з боку органів контролю.

Для швидкого зв’язку рекомендуємо зв’язатися з нами за телефонами +38 099-225-94-55 або +38 099-740-16-73. Звертайтесь до нас на консультацію, щоб бути впевненим у успіху вирішення Вашого питання.

Калькуляція собівартості Бухгалтерські послуг