Home > Бухгалтерські послуги : Податкове планування та оптимізація

Податкове планування та оптимізація – це сучасні підходи до системи оподаткування, метою яких є збільшення фінансових потоків у компанію шляхом зменшення податкових платежів. Законодавчо встановлено, що будь-який прибуток, одержуваний організацією будь-якої форми власності – незалежно від того, чи це буде ФОП чи ТОВ – в обов’язковому порядку оподатковується податковою ставкою.

Завдання підприємця – не вдаватися до різних схем для того, щоб уникнути податкових платежів, а скористатися доступними методами щодо їх зниження, які пропонують актуальні нормативні положення.

Зміст:

Коли потрібне податкове планування та оптимізація оподаткування

Планування та оптимізація оподаткування багато в чому дозволяє підприємцю реально оцінити податкове навантаження на доходи.
На шляху до мінімізації податкового тиску, власник бізнесу має пройти складний шлях щодо визначення кожної з його особливостей, а саме:

  • Собівартість продукції. Тут варто правильно враховувати та оформлювати витрати, які включаються до собівартості продукції чи послуг;
  • Розмір нормативних витрат. Визначає витратоємність продукції;
  • Склад витрат. Планування – ключовий фактор у формуванні правильної податкової тактики;
  • Податкові пільги. Їх також варто враховувати для визначення фіксованого податку з платежів;
  • Раціональна облікова політика. Прозорість фінансової структури підприємства, складена компетентними фахівцями, стане запорукою успіху як щодо прибутковості, так і відсутності питань з боку перевіряючих інстанцій.

Всі ці етапи входять до компетенції фахівців ENGroup LCC. Працюючи на ринку з надання бухгалтерських послуг у Харкові не перший рік, ми змогли довести високий рівень якості роботи.

Переваги податкового планування та оптимізація в ENGroup LCC

Проаналізувавши з нашими фахівцями, яку кількість податкових вкладень, з якого сегменту бізнесу та за який тимчасовий відрізок було виплачено державі, власник зможе об’єктивно оцінити фінансовий дохід. А потім ми запропонуємо найкращий варіант вирішення питання за короткий час.

Вибрати ефективні податкові інструменти, виходячи зі специфіки бізнесу, і тим самим забезпечити вам найкращий фінансовий результат під час підбиття підсумків за звітний період – це все під силу професіоналам від ENGroup LCC.

Нами буде підібрано оптимальну схему для успішного розвитку вашої стратегії, де основними критеріями стануть:

  • Об’єктивність. Ми врахуємо всі нюанси облікової політики, а також візьмемо до уваги, якій бізнес-сфері належить ваше підприємство.
  • Ефективність. Будуть використані лише перевірені та відповідні конкретно вашої організації методи.
  • Автономность. Ми розглянемо такі аспекти як складність в управлінні, підконтрольність у застосуванні та складність у впровадженні;
  • Надійність. Перед впровадженням нами буде проведено аналіз схеми щодо зміни щодо зовнішніх і внутрішніх чинників.

Вирішуючи нестандартні, а іноді надзвичайні складності завдання у сфері бухгалтерського та податкового консалтингу, команда ENGroup LCC стала професіоналами своєї справи і готова вже найближчим часом поділитися ним зі своїми клієнтами.

Укладаючи договір з нами, ви можете розраховувати як на надання консультацій щодо податкового планування та оптимізації, так і на впровадження їх у структуру вашого підприємства відповідно до актуальних нормативних положень.

Співпраця з нашою компанією означає об’єктивний прибуток для будь-якого бізнесу, податок від якого буде сформовано з урахуванням усіх останніх оновлень у законодавстві України.

Для швидкого зв’язку рекомендуємо зв’язатися з нами за телефонами +38 099-225-94-55 або +38 099-740-16-73. Записуйтесь до нас на консультацію, щоб бути впевненим в успіху вирішення Вашого питання.