Home > Юридичні послуги : Юридичні послуги. Банкрутство

 

Юридичні послуги Банкрутство

Банкрутство – це нездатність фізичних осіб, фізичних осіб підприємців чи юридичних осіб виконувати у повному обсязі вимоги кредиторів за грошовими зобов’язаннями чи обов’язки зі сплати обов’язкових платежів. Юридичні послуги у сфері банкрутства у Харкові – завжди актуальні та затребувані. Юридична компанія ENGroup LLC – провідний спеціаліст у сфері банкрутства!

Власники бізнесу, чия рентабельність не виправдовує себе протягом трьох місяців, можуть як самостійно оголосити про банкрутство, так і зазнати майнових претензій з боку кредиторів у судовому порядку. У тому числі звернувшись за юридичними послугами в юридичну компанію.

Для того, щоб знати про всі нюанси ліквідації комерційної діяльності, відповідним ходом стане звернутися до фахівців юридичної компанії ENGroup LCC. Наш колектив надасть Вам кваліфіковані юридичні послуги, бухгалтерські послуги щодо припинення існування форм власності.

Содержание:

Коли потрібне проведення процедури банкрутства юридичних та фізичних осіб?

Процедура банкрутства – необхідний процес у тому випадку, коли бізнес перестає приносити прибуток власнику та з’являється боргові зобов’язання перед кредитними структурами. Самостійне банкрутство – складна справа, яка вимагає спеціаліста. У переліку юридичних послуг компанії ENGroup LLC передбачено банкрутство від введення особи в процедуру припинення за власним бажанням до банкрутства в суді.

За правовою допомогою у подібній ситуації ви можете звернутися до професіоналів провідної консалтингової компанії ENGroup LCC.

Ми розробимо ефективний план дій, внаслідок яких наш клієнт, виступаючи боржником, зможе:

 • Істотно зменшити чи повністю ліквідувати грошові зобов’язання перед кредитором;
 • Захистити бізнес від несумлінних кредиторів чи дій рейдерів;
 • Вирішити всі питання з бізнес-партнерами за допомогою арбітражного керуючого;
 • Реорганізувати свою діяльність.

Завдяки нашому багаторічному досвіду у сфері надання юридичних послуг у галузі банкрутства проводиться об’єктивний аналіз форм власності:

 • Невеликих підприємств;
 • Великих ТОВ;
 • Акціонерних товариств;
 • ФОП та інші.

Отримавши необхідну інформацію та врахувавши всі можливі ризики, ми готові вжити ефективних заходів щодо запобігання даній процедурі або ж ініціювати порушення справи про банкрутство.

До нас звертаються фізичні особи в місті Харків для отримання даних про актуальні законодавчі положення, на підставі яких процедура банкрутства пройде з мінімальними фінансовими втратами для власника суб’єкта, що ліквідується.

Коли йдеться про комплексний правовий захист інтересів кредитора, то компанія ENGroup LCC готова залучити до процесу вузькоспеціалізованих професіоналів своєї справи: юристів, оцінювачів, аудиторів, фінансистів та арбітражних керуючих. Спільна робота фахівців призведе до того, що будуть надані своєчасні та дієві рекомендації щодо:

 • Зниження фінансових втрат;
 • Відновлення платоспроможності боржника;
 • Укладання мирової угоди.

Переваги послуг в ENGroup LCC

Проведення послуг згідно з останніми законодавчими оновленнями та ефективними методами правозастосовчої практики доступне в компанії ENGroup LCC.

Ми успішно представляємо інтереси як кредиторів і боржників, і виступаємо у ролі арбітражних управляючих. Нашим спеціалістам під силу вирішення багаторівневих завдань у сфері юриспруденції з дотриманням оперативності, високої результативності та суворої конфіденційності стосовно клієнта.

Віддаючи перевагу нам, Ви вибираєте експертну правову оцінку, на підставі якої вибудовується грамотна стратегія вирішення правового завдання.

Звертайтесь до нас на консультацію, щоб бути впевненим в успіху вирішення Вашого питання!

Для швидкого зв’язку радимо зв’язатися з нами за телефонами:

099-740-16-73

097-352-77-00

 

Юридичні послуги Банкрутство