Кабінетом Міністрів України було внесено зміни в процедуру видачи водіям посвідчень, акредитацію автошкіл та підготовку водіїв

Нещодавно, Кабінетом Міністрів України було внесено певні зміни до постанов, що регулюються порядок видачи водіям посвідчень, акредитацію автошкіл та підготовку водіїв.
Які ж новинки запровадив КабМін?
1. Відеофіксація процедури складання іспитів із правил дорожнього руху та вміння керування транспортним засобом.
2. Неможливість складання іспиту з перевірки теоретичних знань в одному територіальному сервісному центрі МВС, а практичний іспит – зовсім в іншому сервісному центрі.
3. Термін чинності отриманого Свідоцтва про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв становить 2 роки.
4. У разі відсутності відмітки про місце реєстрації в документі, який посвідчує особу, обміняти чи отримати посвідчення водія не можливо.
5. Між територіальними органами МВС та закладами, які проводять підготовку водіїв, запроваджено обмін інформацією в електронній формі. Тепер, після проходження водієм практичних та теоретичних занять, інструктор та викладач зобов’язаний вказати цю інформацію в електронному журналі.
6. У тому випадку, якщо особа закінчила навчання з підготовки водіїв у професійно-технічних закладах, то така особа має право складати іспити без навчання в автошколі.
Як Ви вважаєте, чи позитивно вплинуть ці зміни на процедуру отримання водіями посвідчень?

CategoryНовости

© 2022 Engroup. Все права защищены.

«Создание сайта - Белый Кот»